Witaj na stronie Dr Hashi https://doktorhashi.pl/ 


Regulamin dotyczący strony i bloga Dr Hashi https://doktorhashi.pl/ oraz wszystkich powiązanych z nią kanałów komunikacji m.in.:
fanpage na FB https://www.facebook.com/doktorhashi/,
Instagram https://www.instagram.com/doktor_hashi/  


Bardzo proszę zapoznaj się z poniższym regulaminem, zanim skorzystasz z treści zawartych na wyżej wymienionych stronach. 

Jestem farmaceutą (nie lekarzem :)) – nie zapewniam porady medycznej, diagnozy, leczenia, nie analizuję również wyników badań. Z prostego powodu to wychodzi poza moje kompetencje.  

Strona którą stworzyłam jest dla Ciebie zasobem informacyjnym i mam nadzieję, że będzie cenna, ale decyzje dotyczące wyborów diagnozy i leczenia powinny być podejmowane indywidualnie w porozumieniu z lekarzem.

Wszystkie treści publikowane na stronie https://doktorhashi.pl/ służą celom edukacyjnym oraz informacyjnym i mają na celu wsparcie, a nie zastąpienie profesjonalnych porad medycznych otrzymanych od lekarza. 

Zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem wszelkich zmian, które mogą wpłynąć na twoje zdrowie. 

Informacje te nie mogą być wykorzystywane do diagnozowania lub leczenia. 

Nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za sposób, w jaki wykorzystujesz i wdrażasz publikowane przez mnie informacje oraz ewentualne szkody powstałe w wyniku wykorzystanie informacji zamieszczonych na stronie.

Wszystkie treści zamieszczone na stronie i blogu są mojego autorstwa. Zabraniam ich kopiowania i rozpowszechniania bez wcześniejszej pisemnej zgody.

Komentarze na stronie mogą  być moderowane. Za treść komentarza odpowiada jego autor.

Magdalena Obrzut, Dr Hashi